Výber z rozpracovaných projektov v roku 2018

Malá mestská záhrada - spolu s renováciou domu sa majitelia rozhodli zrenovovať aj záhradu. Zachovali sme tie najkrajšie rastliny, ktoré tu už rástli - wistériu, orgován, vinič, mahóniu, pivónie, ibištek, a doplnili ich ďalšími rastlinami v romantickom duchu ( anglické ruže, šalvie, alchemilky, veroniky doplnené okrasnými trávami, jarnými cibuľovinami a stálezelenými prvkami pre celoročný efekt). Svoje miesto si tu v budúcnosti nájde aj vyvýšený záhon na zeleninu.

Vstupná časť evanjelického kostola  - trvalkové výsadby a solitérne stromy zazelenia plochu nadväzujúcu na parkovisko a zjemnia tak spevnené plochy.

Veľká vidiecka záhrada - začali sme najproblematickejšími časťami : strmými svahmi. Na tento sme vysadili trvalky a bylinky, ktorým vyhovuje sucho a slnko. 

Moderná prímestská záhrada - ako prvú sme vysadili veľkorysú predzáhradku. Obrázky dokumentujú ako sa vyvinula v priebehu 3 mesiacov. Záhony za domom už boli z časti vysadené, časť ešte na dokončenie čaká. V tejto časti sú vysadené aj ovocné stromy, doplníme aj úžitkovú časť s vyvýšenými záhonmi.